Technické štítky

Štítky sú tlačené na Al, Fe plechy vysokokvalitnými vypaľovacími farbami ofsetovou tlačou, pričom môže ísť o jedno i viacfarebnú tlač. Výhodou je dlhodobá stálosť farieb a odolnosť voči poveternostným vplyvom (UV).
Ďalším typom sú nerezové štítky popisované laserom. Špeciálnu skupinu tvoria káblové štítky používané pri elektroinštaláciách
Na základe Vašich požiadaviek sme schopní vyrobiť typové a technické štítky na označenie zariadení, strojov a prístrojov.

Etikety:

Termotransferovou tlačou sa potláčajú papierové alebo plastové etikety, podľa požiadavky môžu byť i samolepiace, pričom maximálna šírka tlače je 104 mm. Môže ísť o reklamné nálepky, značky, ukazovatele v rôznych farbách a tvaroch. Je možné ich priebežne poradovo očíslovať alebo označiť čiarovým kódom. Sú ideálnym a cenovo zaujímavým riešením pre najrôznejšie účely.

V prípade Vášho záujmu sme schopní v krátkom čase na základe Vašich požiadaviek (materiál, veľkosť, farebnosť, počet ks) vypracovať veľmi výhodnú cenovú ponuku. Podľa požiadavky vieme navrhnúť a zrealizovať grafické prevedenie.